
Verkoop & Adviseren
Sales management: sales als aanjager voor vernieuwingSales gaat veel verder dan alleen over jouw product of dienst vertellen. Steeds vaker speelt het juiste advies een belangrijke rol. Wil je professioneel accountmanagement verder ontwikkelen en je verkoopprestaties verbeteren? Ben je werkzaam in een bedrijf waar klant- en businessgericht adviseren een belangrijke rol speelt? Dan is de training Adviserend verkopen een goede keuze.
Na de training Adviserend verkopen:
Je bent accountmanager, salesmanager, buitendienstmedewerker met commercieel klantcontact of service sales. Je wilt je inzicht, aanpak en persoonlijke vaardigheden versterken en je verkoopprestaties verbeteren. De training is op MBO+/HBO niveau, maar er is geen specifiek aanvangsniveau vereist.
Je versterkt deze competenties:
In deze training leer je de klant beter te begrijpen, in te spelen op daadwerkelijke wensen en zodoende betere verkoopresultaten te boeken. Je maakt kennis met de nieuwste (sales)modellen en verkooptechnieken. Je traint specifieke persoonlijke en commerciële vaardigheden die je direct in kunt zetten bij een volgend gesprek met je klant of prospect.
Aan de hand van praktijkgerichte oefeningen, rollenspellen en persoonlijke feedback leren onze ervaren trainers je de ‘kneepjes van het vak’.
Tijdens deze 3-daagse training komen de volgende onderwerpen aan bod:
Je versterkt de volgende competenties
Klik op de startdatum om de vervolgdata en locatie te tonen.
De training heeft een studiebelasting van 32 uren. Dit omvat de voorbereiding, het maken van opdrachten en het bijwonen van de training.
Een formeel diploma is geen vereiste voor deelname. Het werk- en denkniveau van deze training is mbo+.
Twijfel je of je deze training kunt of wilt volgen, overleg dan gerust met onze studieadviseurs via 073 - 80 01 800.
Je kunt de training Adviserend verkopen ook volgen met jouw persoonlijke STAP-budget. Dit maakt de training maar liefst 1.000 euro goedkoper! Meld je snel en eenvoudig aan via de knop bovenaan “Inschrijven met STAP-budget”. Vervolgens ontvang je van ons een STAP-vooraanmeldbewijs waarmee je jouw subsidieaanvraag kan afronden in het UWV STAP-portaal. Mocht je de subsidie onverhoopt niet ontvangen, ben je niet verplicht om de training te volgen.
De training start met het formuleren van je leerdoelen in de digitale leeromgeving. In de training wordt er gericht gewerkt aan het verbeteren van salesvaardigheden en onderhandelingsstijlen. Dat doen we met afwisselende praktijkgerichte oefeningen, rollenspellen en persoonlijke feedback op werkwijze en gedrag. Gedurende de training is er aandacht voor de persoonlijke ontwikkeling van deelnemers en ontvangen ze tips om met leren aan de gang te blijven.
Houd rekening met ongeveer 2 uur zelfstudie per week gedurende de doorlooptijd van de training.
Wens je een persoonlijk studieadvies of heb je vragen over de mogelijkheden van maatwerk? Onze studie- en maatwerkadviseurs staan graag voor je klaar om jouw vragen te beantwoorden.
Vraag nu gratis en vrijblijvend onze nieuwsbrief aan! Laat je inspireren door interessante artikelen, whitepapers en de nieuwste informatie over onze trainingen en opleidingen.